fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Skradziono psy Lady Gagi. 500 tys. dolarów nagrody za pomoc w ich odzyskaniu

Lady Gaga
Instagram
Dwa francuskie buldogi należące do Lady Gagi został skradzione, a mężczyzna, którego piosenkarka zatrudnia do wyprowadzania zwierząt na spacery został postrzelony - informuje AP. Piosenkarka oferuje 500 tys. dolarów nagrody za pomoc w odzyskaniu zwierząt.

Do napaści na mężczyznę, który wyprowadza psy Lady Gagi, doszło w środę wieczorem. Stan postrzelonego mężczyzny jest stabilny, jego życiu nic nie zagraża.

Mężczyzna wyprowadzał na spacer trzy psy należące do piosenkarki, gdy doszło do napaści. Jedno zwierzę zdołało uciec, dwa buldogi francuskie zostały uprowadzone.

Policja nie wie jeszcze czy złodzieje wiedzieli, że kradną psy należące do piosenkarki. Ceny rasowych buldogów francuskich osiągają poziom nawet 10 tysięcy dolarów.

Lady Gaga oferuje nagrodę (500 tys. dolarów) za pomoc w odzyskaniu psów - Koji i Gustava - i zapewnia, że "nie będzie zadawała żadnych pytań".

Lady Gaga przebywa obecnie w Rzymie, gdzie bierze udział w zdjęciach do filmu.

Sprawcy napaści podjechali do mężczyzny wyprowadzającego psy piosenkarki samochodem i - grożąc mu bronią - kazali oddać zwierzęta. Mężczyzna wdał się z nimi w przepychankę, w czasie której został postrzelony.

Źródło: AP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA