fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Ojciec oskarża Meghan o "poniżenie" rodziny królewskiej

AFP
Ojciec Meghan Markle, Thomas Markle, oskarżył swoją córkę o "poniżenie" brytyjskiej rodziny królewskiej. W ten sposób skomentował decyzję książęcej pary o uzyskanie finansowej niezależności i rezygnacji z części funkcji pełnionych na dworze.

Wczoraj Pałac Buckingham poinformował, że książę Harry i jego żona Meghan nie będą już pracującymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej i w związku z tym nie będą używać tytułów "Jego/Jej Królewska Wysokość".

"Harry, Meghan i Archie zawsze będą bardzo kochanymi członkami mojej rodziny" - napisała w oświadczeniu królowa Elżbieta, uwzględniając również syna pary. Dodała też, że rozumie wyzwania jakie napotkali w wyniku intensywnych ograniczeń przez ostatnie dwa lata i popiera ich pragnienie bardziej prywatnego życia.

Thomas Markel w rozmowie z Channel 5 powiedział, że jego córka Meghan pozbywa się marzenia każdej dziewczynki.

- To rozczarowujące. Każda młoda dziewczyna chce zostać księżniczką. Udało jej się, a teraz to odrzuca. Wygląda na to, że robi to dla pieniędzy - powiedział.

Channel 5 opublikował wywiad, który będzie częścią dokumentu. Będzie on wyemitowany w najbliższych tygodniach.

- Kiedy Meghan wyszła za Harry'ego, wzięli na siebie obowiązek bycia częścią rodziny królewskiej i reprezentowania jej. To jedna z największych instytucji w historii. Niszczą ją, umniejszają jej, robią z niej nędzną. Zamieniają to na Walmart z koroną. To jest niedorzeczne, tego nie powinno się robić - dodał ojciec księżnej.

Źródło: Reuters
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA