fbTrack

Społeczeństwo

Matka zmieniła imię syna po błędzie tatuażysty

Pixnio
30-letnia mieszkanka Szwecji wytatuowała na ciele imiona swoich dwóch synów. Tatuażysta popełnił błąd, więc matka postanowił zmienić imię chłopca.

Mieszkanka Kyrkhult na południu Szwecji zgłosiła się do lokalnego studia tatuażu, by na ramieniu wytatuować imiona swoich dzieci. Po konsultacji z pracownikiem studia, zdecydowała się na zaproponowany wzór.

Po wykonaniu tatuażu udała się do domu, gdzie zauważyła, że w imieniu jednego z jej dzieci jest błąd. Syn ma na imię "Kevin", a na ramieniu pojawił się napis "Kelvin".

- Artysta narysował projekt i nie pytał o pisownię, więc nie zastanawiałem się nad tym - powiedziała Johanna Sandström. 

Po odkryciu błędu kobieta wróciła z pretensjami do studia tatuażu. Pracownicy powiedzieli, że w tej sytuacji niewiele mogą zrobić. Zaproponowali zwrot pieniędzy i przekazali numer telefon do kliniki, w której można usunąć tatuaż.

Szwedka została poinformowana, że usunięcie tatuażu wiąże się z wieloma zabiegami, dlatego postanowiła go zachować. Wspólnie z mężem zdecydowali się zmienić imię chłopca.

- Nigdy nie słyszałam o imieniu Kelvin. Stało się wyjątkowe. Po czasie uważamy, że jest lepsze niż Kevin - powiedziała matka. 

Sandström zapowiedziała, że na jej ciele pojawi się również imię trzeciego dziecka. - Tym razem imię zapiszę na kartce i sprawdzę ją tysiące razy - zapowiedziała.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL