fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Rybnik: Nożownik zaatakował parę młodą. Ślub dokończony w szpitalu

Pixabay
23-letni mężczyzna zaatakował parę młodą podczas ślubu w Rybniku. Narzeczeni zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pastor dokończył ceremonię.

Do ataku nożownika doszło w Centrum Chrześcijańskim "Winnica" w Rybniku. W pewnym momencie na salę wszedł mężczyzna i zaatakował parę. Wszystko odbyło się, gdy nowożeńcy składali sobie przysięgi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że motywem ataku nożownika była zazdrość. W ubiegłym roku zaatakowana panna młoda przekazała policji, że mężczyzna wysyła do niej wiadomości za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz portalu Facebooku. Treść przesyłanych wiadomości nie miała jednak charakteru gróźb lub stalkingu.

23-letni nożownik został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Badanie alkomatem nie wykazało, by był pod wpływem alkoholu. Policjanci sprawdzą, czy w jego organizmie nie było innych środków odurzających.

Mimo ogromnych przeżyć, dzień zakończył się pozytywnie dla pary młodej. Pracownicy szpitala udostępnili im jedno z pomieszczeń, w którym dokończono ceremonię. Ślub odbył się około godziny 23. 

- Dokończyli przysięgę, wymienili się obrączkami, podpisali stosowne dokumenty. W ten sposób ogłosiłem ich mężem i żoną. Była późna godzina, zaśpiewaliśmy ciche "sto lat", ciche "gorzko", wszyscy się śmialiśmy, dzień zakończył się wielką radością i świętowaniem - powiedział w rozmowie z Polsat News pastor Wojciech Walaszczyk.

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA