fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Laptop kluczem w sprawie Ewy Tylman?

Nowe zdjęcie Ewy Tylman, zamieszczone na Facebooku przez jej rodzinę
Facebook
Rodzina 26-latki, która zaginęła pod koniec listopada w Poznaniu, sama prowadzi śledztwo. Najnowszy trop wskazuje na to, że klucz do rozwikłania zagadki zniknięcia Ewy Tylman może się znajdować w jej laptopie.

Członkowie rodziny Ewy Tylman na własną rękę próbują rozwikłać sprawę jej zaginięcia. Na profilu "Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman" na Facebooku napisali, że w sprawie w grę może wchodzić cyberprzestępczość - podało Radio Zet. Rodzina poszukiwała osoby „o dobrych umiejętnościach hakerskich”.

Zamieściła też nowe zdjęcie Ewy Tylman z dnia zaginięcia, gdy miała ona na sobie szary płaszcz z kapturem i czarny sweter. "Jakość nienajlepsza, ale jeśli ktoś zna te ubrania to jak najbardziej będą to informacje przydatne policji i nam również" - napisano na profilu.

Godzinę temu na Facebooku pojawił się nowy post informujący o tym, że udało się ustalić "powód dziwnego laptopa Ewy". "Na laptopie Ewy był obecny dość dziwny wirus. To tyle ile mogę na tą chwilę powiedzieć. Dla mnie zastanawiający jest fakt, że policja wcześniej się po niego nie zgłosiła. Zamykam temat" - czytamy w poście.

Źródło: Radio Zet/ Facebook
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA