fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Potrącił matkę z dwójką dzieci. Zatrzymany

Kilka godzin po wypadku policjanci zatrzymali mężczyznę, który potrącił kobietę z dwójką dzieci
materiały policji
Za spowodowanie i ucieczkę z miejsca wypadku odpowie 27-letni mieszkaniec Puław.

Mężczyzna potrącił matkę z dwójką dzieci, a gdy kilka godzin później, zatrzymała go policja, miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do wypadku doszło na ul. Wólka Profecka w Puławach. Volkswagen Bora potrącił tam na chodniku matkę z dwójką małych dzieci, a później wjechał w latarnię.

Kierowca nie udzielił pomocy, tylko uciekł z miejsca wypadku. Ranna kobieta oraz jej dwuletnia córka i sześcioletni syn trafili do puławskiego szpitala.

Stan dziewczynki był ciężki, więc przewieziono ją do specjalistycznej kliniki w Lublinie. Jest w stanie śpiączki.

Kilka godzin po wypadku policjanci z puławskiej patrolówki zatrzymali kierowcę volkswagena. To 27-letni mieszkaniec Puław. W chwili zatrzymania był pijany. Miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna zatrzymany został w miejscu zamieszkania. Samochód, którym spowodował wypadek policjanci odnaleźli kilkanaście kilometrów od miejsca zdarzenia. Kierowca go tam porzucił.

Dziś mężczyzna będzie przesłuchiwany przez prokuratora. Usłyszy zarzut spowodowania wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Biegli ustali, czy w momencie wypadku już był pijany, wtedy usłyszy kolejny zarzut.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA