fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Makabryczna zbrodnia w Radomiu

materiały policji
Dwie osoby zostały zatrzymane do zabójstwa młodej kobiety i jej 1,5-rocznego synka w Radomiu.

- Zatrzymani zostaną przesłuchani w niedzielę. Wtedy podejmiemy decyzję, czy i jakie zarzuty stawiać zatrzymanym – mówi Małgorzata Chrabąszcz, rzecznik radomskiej Prokuratury Okręgowej.

W piątek przed godz. 18 policja dostała zgłoszenie o zwłokach dwóch osób w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Paderewskiego w Radomiu.

Na miejscu funkcjonariusze znaleźli ciało 30-letniej kobiety oraz jej 1,5 rocznego synka. Oboje zostali zamordowani.

- Przeprowadzone na miejscu przez prokuratora z udziałem biegłego lekarza i funkcjonariuszy policji oględziny wskazywały na udział w zdarzeniu osób trzecich. Przyczyna zgonu zostanie ustalona po przeprowadzeniu sekcji zwłok – mówiła rano prokurator Chrabąszcz.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta i chłopiec mieli poderżnięte gardła. Sekcja zwłok ma się odbyć w poniedziałek.

Jeszcze w piątek niedaleko Legionowa policja zatrzymała 33-letniego mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. Dziś prokuratura ujawniła, że ma dwóch zatrzymanych.

- W wyniku działań funkcjonariuszy policji zatrzymano dwóch mężczyzn do wyjaśnienia ewentualnego ich udziału w zdarzeniu. Aktualnie nadal trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego czynu – mówi prok. Chrabąszcz.

Przesłuchanie zatrzymanych ma się odbyć w niedzielę. Na razie motyw zbrodni nie jest znany.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA