fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Anna Nowacka-Isaksson: Celebryta u prostytutek

Adobe Stock
Eksbokser i celebryta został zatrzymany przez policję z podejrzeniem o kupno seksu w mieszkaniu służącym za agencję towarzyską w centrum Sztokholmu.

Eksbokser i celebryta został zatrzymany przez policję z podejrzeniem o kupno seksu w mieszkaniu służącym za burdel w centrum Sztokholmu.

Wraz z Paolo Roberto, bo o nim mowa, wpadło dziesięciu innych mężczyzn. W telewizyjnym wywiadzie Roberto, który brał udział w wielu produkcjach telewizyjnych, przyznał, że kupił seks i że rozumie ogromne zbulwersowanie wielu ludzi. Kupowanie ciała innej kobiety „to coś najbardziej brudnego, co można zrobić innemu człowiekowi" – stwierdził. Podkreślił też, że kobieta zajmuje się prostytucją, bo jest do tego na pewno zmuszana, a nie „dlatego że to jest bardzo miłe". O zorganizowanej przestępczości i handlu ludźmi powiedział, że „to jest najbrudniejsze i najohydniejsze, co można zrobić innemu człowiekowi".

Czytaj także: Nowacka-Isaksson: Ministra męczy choroba wikinga

Roberto kajał się również w mediach społecznościowych. „Podjąłem bardzo głupią decyzję, która pozbawi mnie miłości, szacunku moich dzieci, pr...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA