fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

USA: Grała w Pokemon Go, była świadkiem napadu. Zastrzelona

Jordan Meeter [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Flickr
21-letnia mieszkanka stanu Nowy Meksyk została zastrzelona, gdy grając ze swoim chłopakiem w Pokemon Go była przypadkiem świadkiem napadu.

Cayla Campos i jej chłopak (policja podaje tylko jego imię - Sidney) jechali w piątek późnym wieczorem jedną z ulic w Albuquerque. Po drodze zobaczyli dwóch uzbrojonych rabusiów, którzy atakowali kierowcę innego auta.

Campos zawróciła swój samochód i próbowała uciec z miejsca zdarzenia, ale podejrzani ją zauważyli i otworzyli ogień w kierunku jej pojazdu. Według policji kobieta została trafiona, a w efekcie postrzelenia uderzyła autem w pobliski budynek. Podejrzani uciekli.

Śledczy z departamentu policji w Albuquerque wydali we wtorek oświadczenie z prośbą o pomoc mieszkańców w identyfikacji przestępców. „Dwoma autami, które uczestniczyły w incydencie, były czerwony samochód (prawdopodobnie Ford Mustang) i srebrny czterodrzwiowy sedan. (...) Policja prosi ofiary napadu lub kogokolwiek innego z informacjami na temat incydentu o zgłaszanie się” - napisano.

Według znajomych Campos, których cytuje na swojej stronie telewizja ABC, zabita kobieta była wiernym użytkownikiem aplikacji Pokemon Go. - Ona i jej chłopak zawsze robili rundkę wokół tego parku, zanim wracali do domu, grając w Pokemon Go - powiedziała Cody Bell, „najlepsza przyjaciółka” 21-latki.

Źródło: rp.pl/ ABC News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA