fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysł spożywczy

Cała partia popularnej wódki wycofywana ze sklepów. Podejrzany zapach

Adobe Stock
Część butelek jednej z najpopularniejszych polskich wódek zostanie wycofana ze sklepów. Producent wódki Luksusowa prosi, by jej nie pić.

Chodzi o wódkę Luksusowa o pojemności 0,7 litra i numerze 17112061. Klienci skarżyli się na "nieprzyjemny zapach wódki".

Numer partii można znaleźć w górnej części butelki.

Producent Wyborowa Perond Ricard zapewnia, że spożywanie tego alkoholu nie zagraża zdrowiu, ale w związku z licznymi reklamacjami postanowił o wycofaniu całej partii. Prosi też o nie picie wódki z tej partii.

W razie wątpliwości można zadzwonić na specjalną infolinię dla klientów.

Komunikat producenta wódki Luksusowa

W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l i numerze 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent zwraca się z do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii (numer partii można znaleźć w górnej części butelki) proszone są o kontakt ze specjalnie uruchomioną infolinią pod numer telefon (022) 53 53 235 w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA