fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Sasin: Zbudujemy państwo dobrobytu dla wszystkich

Fotorzepa / Marian Zubrzycki
- Jeśli PiS wygra wybory, będziemy kontynuować naszą politykę, która prowadzi do tego, że Polacy mają żyć godnie - mówił w radiowej "Jedynce" wicepremier Jacek Sasin.

Sasin przekonywał, ze po wygranych wyborach Prawo i Sprawiedliwość będzie kontynuować swoja politykę, która według niego ma doprowadzić poziom życia Polaków do poziomu zachodniego.

Zbudujemy państwo dobrobytu dla wszystkich, a nie dla wybranych elit – powiedział wicepremier.

Czytaj także: Kolanko: Opozycja zyskała na debacie

Ostrzegał też, że w przypadku wygranej opozycji władza nie będzie się w ogóle zajmować dużą częścią społeczeństwa - "rodzinami, emerytami i rencistami" i wrócą "patologie czasów PO-PSL".

Sasin zapewniał też, że rząd Prawa i Sprawiedliwości zbudował "cały system prawny, który powoduje, że inwestycje w Polsce się opłacają". 

Płace według wicepremiera rosną szybko, ale "musi rosnąć szybciej". Rząd zaś zamierza "wspierać pracodawców, tych uczciwych pracodawców, którzy będą płacić więcej swoim pracownikom" i zadba, by nie ponieśli strat.

Nadchodzące wybory to zdaniem Sasina nie wybór partii, która będzie rządzić ani polityka, który będzie przewodził rządowi, ale wybór tego, "w jakim kraju będą żyły nasze dzieci".

Źródło: Polskie Radio
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA