fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Spotkanie Kaczyński-Ziobro. Twarde warunki dla lidera SP?

Fotorzepa/ Jerzy Dudek
"Podjęto decyzje o zdecydowanych rozstrzygnięciach" - napisała w mediach społecznościowych rzeczniczka PiS Anita Czerwińska, po zakończeniu obrad kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości poświęconych dalszym losom Zjednoczonej Prawicy. Media: będzie spotkanie Kaczyński-Ziobro?

Dziś o 13 w siedzibie PiS przy Nowogrodzkiej odbyła się narada kierownictwa partii, dotycząca przyszłości koalicji Zjednoczonej Prawicy.

Rozmowy zakończyły się o 16, ale jak dotąd opinii publicznej nie poinformowano o ustaleniach.

O zakończeniu rozmów poinformowała na Twitterze rzeczniczka PiS Anita Czerwińska, informując lakonicznie o "podjęciu decyzji o zdecydowanych rozstrzygnięciach".

Spotkanie na Nowogrodzkiej miało być burzliwe, bo, według nieoficjalnych źródeł, w samym kierownictwie PiS nie ma jasności co do dalszego postepowania ze Zbigniewem Ziobrą.

O atmosferze spotkania może świadczyć tweet europosłanki PiS Beaty Mazurek.

"Wielu z nas uważa, że ciągłe ustępstwa wobec koalicjantów ich wzmacniają, a nas osłabiają. Lider ZP jest jeden" - podkreśliła Mazurek i dodała: "Czas na zdecydowane rozstrzygnięcia wobec wszystkich którzy grać zespołowo nie potrafią".

Spotkanie Kaczyński-Ziobro?

Po spotkaniu na Nowogrodzkiej w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje o spotkaniu prezesa PiS ze Zbigniewem Ziobrą, podczas którego liderowi Solidarnej Polski miałyby zostać postawione "twarde warunki".

Ostateczny termin tego spotkania to najbliższa środa - wtedy zapadną decyzje co do losów Zbigniewa Ziobry i przyszłości Zjednoczonej Prawicy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA