fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Sławomir Nitras o sytuacji w Senacie: Zaczynają się brzydkie gry

rp.pl
Sławomir Nitras w programie "Onet Rano” wypowiedział się na temat sytuacji w Senacie. - Na 51 osobach opozycji dzisiaj spoczywa ciężar i bardzo duża odpowiedzialność - stwierdził.

- Z bardzo wielkim smutkiem słucham zapowiedzi Terleckiego, który powiedział, że Sejm wstrzyma się z wyborem wicemarszałków, żeby zobaczyć, co się stanie w Senacie. To jest bardzo zła zapowiedź - powiedział w programie „Onet Rano” Sławomir Nitras. - Proszę zwrócić uwagę, że to pan prezydent zdecydował, o której jest Sejm. Sejm jest pierwszy, więc powinien najpierw wybrać, a nie czekać będzie, co się stanie w Senacie. Zaczynają się brzydkie gry - dodał.  - Jeżeli PiS zacznie w ten sposób, że wstrzyma wybór wicemarszałków, to trudno mówić o jakimś nowym początku.

Sławomir Nitras został zapytany także o to, czy może być tak, że opozycja nie będzie miała wicemarszałka. - Zawsze, z wyjątkiem ostatniej kadencji, obowiązywał taki obyczaj, że każdy klub parlamentarny miał wicemarszałka. W ostatniej kadencji został pogwałcony ten obyczaj - powiedział polityk PO.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA