fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Kolejna kobieta twierdzi, że miała romans z Trumpem

AFP
Była modelka Playboya udzieliła wywiadu telewizyjnego, w którym powiedziała, że przez prawie rok miała romans z prezydentem USA Donaldem Trumpem.

Relacja miała zacząć się zaledwie trzy miesiące po narodzinach syna Donalda Trumpa i Melanii, Barrona.

Karen McDougal nie wzięła pod uwagę ryzyka prawnego związanego z umową o wartości 150 000 dolarów, którą podpisała krótko przed wyborami w listopadzie 2016 roku. Umowa zakładała, że kobieta będzie milczała. W wywiadzie dla CNN podała intymne szczegóły dotyczące rzekomego romansu.

McDougal mówiła, że wielokrotnie spotykała się z prezydentem USA w Trump Tower. Trump miał wskazać kobiecie pokój swojej żony Melanii mówiąc, że „lubi spędzać czas w samotności”.

Trzy kobiety - Stormy Daniels, Karen McDougal i Summer Zervos, twierdzą, że miały intymne relacje z Donaldem Trumpem oraz, że były przez niego molestowane. Wszystkie pozwały prezydenta USA.

W swoim wywiadzie dla CNN McDougal powiedziała także, że Donald Trump proponował jej pieniądze. - Nie jestem taką dziewczyną - miała powiedzieć Trumpowi. - Och, jesteś naprawdę wyjątkowa - odpowiedział prezydent USA.

Źródło: The Guardian, CNN
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA