fbTrack

Lechia i Jagiellonia podzieliły się punktami

Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk
Fotorzepa/ Grzegorz Rutkowski
Lechia Gdańsk zremisowała z Jagiellonią Białystok 1:1 w meczu czwartej kolejki Ekstraklasy. Lechia zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli, Jagiellonia - siódme - czytamy w Onecie.

Lechia wyszła na prowadzenie po golu Artura Sobiecha, który w setnym występie w Ekstraklasie celnym strzałem głową pokonał Damiana Węglarza. Asystę przy bramce zaliczył Filip Mladenović - relacjonuje Onet.

Sobiech chwilę później strzelił drugiego gola, ale sędzia nie uznał go z powodu spalonego.

Jagiellonia zdołała wyrównać w drugiej połowie - w 74 minucie po błędzie obrony Lechii celnym uderzeniem popisał się Ognjen Mudrinski.

Dla Lechii remis z Jagiellonią był trzecim remisem w czwartym meczu tego sezonu Ekstraklasy.

Źródło: Onet.pl