Opinie

"Rzeczpospolita" 2018 z prawniczą rzetelnością

Tomasz Pietryga
Fotorzepa, Waldemar Kompala
Nowi autorzy, nowe dodatki, raporty, bardziej przejrzysty i bogatszy w treści prawne portal rp.pl, specjalistyczne newslettery – to wszystko przygotowaliśmy dla naszych czytelników w 2018 r.

Z nadzieją, że „żółte strony" wciąż będą pozycją numer jeden dla prawników, doradców podatkowych, księgowych, kadrowych, przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy poszukują solidnej, aktualnej informacji. A wszystko to ze specjalistycznymi komentarzami i opiniami ekspertów oraz autorytetów prawniczych.

Codziennie staramy się wyprzedzić naszą konkurencję szybkością i rzetelnością dostarczanych informacji. Nie bez przyczyny „Rzeczpospolita" od lat jest najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce. To nas czytają osoby podejmujące najważniejsze decyzje w państwie. To od lektury „Rzepy" dzień zaczynają najwięksi polscy przedsiębiorcy, kancelarie prawne i biura księgowe. Zobowiązuje to nas do tworzenia treści najwyższej jakości.

Zmian w dodatkach prawnych szykuje się sporo. Pierwsza, już zauważalna, to odnowiona, lżejsza i bardziej przejrzysta szata graficzna, a w niej nowe rubryki i sekcje, jak „Prawo dla każdego" z konsumenckimi poradami prawnymi. Wzmocni się też sekcja „Samorząd".

Ulepszamy także tygodniki prawne dla prenumeratorów. Każdego dnia pod logo „Dobra firma" będą się ukazywać wysokospecjalistyczne dodatki o podatkach, rachunkowości, prawie pracy, gospodarczym czy ubezpieczeniach społecznych. A osoby związane z samorządem i administracją z pewnością zainteresuje dodatek „Dobra administracja".

Absolutną nowością są comiesięczne raporty „Rzeczpospolitej" – prawny i ekonomiczny. Chcemy, opisując ważne wydarzenia i zjawiska, wykorzystać pełen potencjał „Rzeczpospolitej" – analizować zmiany nie tylko pod kątem prawnym, ale także ekonomicznym, społecznym, politycznym; pokazywać też czytelnikom kontekst zagraniczny. Pierwszy raport prawny ukaże się już w styczniu i będzie dotyczył rewolucji w prawie wodnym, zmian szczególnie ważnych dla przedsiębiorców.

Jest też nowy dodatek „Sądy i prokuratura" przeznaczony dla ludzi wymiaru sprawiedliwości, w dużej mierze pisany przez sędziów i prokuratorów. Nie zapominamy też o adwokatach i radcach prawnych, którym dedykujemy publicystyczny dodatek „Rzecz o Prawie". Unowocześniamy też ranking kancelarii prawnych.

Zapraszamy na nasze łamy – zarówno papierowe, jak i elektroniczne. Bądźcie Państwo z nami w roku 2018.

Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL