fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Kendrick Lamar wystąpi na Kraków Live Festival

Kendrick Lamar
AFP
Największe gwiazdy światowego rapu - Kendrick Lamar i przebojowa formacja Migos – będą gwiazdami letnich festiwali w Polsce.

Kendrick Lamar to od kilku lat jedna z najważniejszych postaci amerykańskiego rapu światowego. Wystąpi na Kraków Live Festival. Show odbędzie się 17 albo 18 sierpnia.
Przed kilku laty miał już okazję gościć na tej samej imprezie, ale tym razem przyjedzie z jeszcze większą artylerią przebojów.

Od ostatniego występu w Polsce, Kendrick wydał bowiem dwa albumy. Najświeższy, zeszłoroczny „DAMN.” zdobył cztery nagrody Grammy w dosłownie wszystkich możliwych rapowych kategoriach. Na płycie z 2017 r. można usłyszeć Kendricka w duetach z U2 i Rihanną.

Raper poza tym, że jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o techniczne i tekściarskie możliwości, nie zapomina żeby na każdej płycie mieć znakomite przeboje – doskonałe na każdy koncert.
Kolejnym miłym zaskoczeniem jest wiadomość o pierwszym w Polsce koncercie Migosów. Topowe trio jest świeżo po wydaniu płyty „Culture II”, a latem wybiera się na tournee po Europie. 4 lipca odwiedzi Open’er Festival. W dniu narodowego święta Ameryki będzie można w Gdyni usłyszeć na żywo najnowszą wersję czarnego rapu zza oceanu w oprawie dużego widowiska.

Podczas show nie zabraknie największych przebojów grupy i materiału z najnowszej płyty, która zadebiutowała na samym szczycie listy „Billboard”. Charakterystyczne, zarazem melodyjne i dynamiczne hity raperów z Atlanty, rozkręcą każdy letni festiwal.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA