fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Wojciech Cejrowski będzie miał program w Trójce

Fotorzepa, Sławomir Mielnik
Wojciech Cejrowski, podróżnik, pisarz i komentator życia politycznego będzie miał własną audycję w radiowej "Trójce". Jak zapewnia nowy szef stacji, będzie to audycja podróżnicza.

Jak podaje wyborcza.pl, Cejrowski wraca do Trójki od 3 lipca z "Audycją podzwrotnikową". Wraca, bo program był już emitowany w tej stacji w latach 2007-2010. Program będzie emitowany w soboty od godz. 10. Program Marka Niedźwieckiego, który zaczynał się właśnie o tej porze, przesunięto na 11.

Kierownictwo Trójki zapewnia, że audycja Cejrowskiego, który w ostatnich miesiącach aktywnie komentował życie polityczne w Polce, będzie miała tematykę wyłącznie podróżniczą.

Wojciech Cejrowski zasłynął ostatnio kontrowersyjnymi opiniami wyrażanymi w mediach społecznościowych i publicznych, m.in. w TVP Info, gdzie od dwóch miesięcy jest stałym komentatorem w programie "Minęła dwudziesta". To tam stwierdził ostatnio, że "Donald Tusk kocha Polskę od tyłu".

Wcześniej Cejrowski wyrażał się o byłym premierze "złapać dziada za ryżą czuprynę", a o Ewie Kopacz - "babę za zaniechania trzeba wsadzić do ciupy".

Źródło: wyborcza.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA