fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Vendo Park w Łasku

materiały prasowe
Nowy park handlowy powstaje przy ul. Warszawskiej w Łasku. Obiekt zaoferuje ok. 4,5 tys. mkw. powierzchni.

Park handlowy powstaje na działce o powierzchni niemal 19,6 tys. mkw. Inwestorem jest Trei Real Estate GmbH. Do końca roku Trei powiększy swoje portfolio o kilka obiektów, budowanych pod wspólną marką Vendo Park. Obiekt w Łasku ma być oddany do użytku w listopadzie. Sklepy otworzą tam m.in. Hebe, Neonet, Martes Sport, Action i KiK.

- Komercjalizacja Vendo Parku jest w końcowej fazie. Niemal komplet najemców mieliśmy w ciągu zaledwie kilku miesięcy - mówi Olga Czyblis z Trei Real Estate Poland. - Teraz negocjujemy wynajem ostatniego lokalu o powierzchni 150 mkw. Park handlowy uzupełni ofertę w Łasku, w którym do tej pory nie było tego typu obiektu handlowego - dodaje.

Trei zwykle buduje parki handlowe w sąsiedztwie marketu spożywczego. Przy Vendo Parku w Łasku powstaje supermarket Lidl. - Razem z Vendo Parkiem do Łasku wejdzie sieć McDonald's. Restauracja będzie mieściła się w osobnym budynku - zapowiadają przedstawiciele dewelopera.

- Vendo Parki zapewniają mieszkańcom wygodę w szybkich, codziennych zakupach i dostarczają kompleksową ofertę. Wyróżnia je prosta konstrukcja są to jednokondygnacyjne budynki, dzięki czemu klienci wchodzą do wybranego sklepu bezpośrednio z poziomu parkingu i nie tracą czasu na poszukiwania wybranej marki, jak w przypadku dużych galerii - komentuje cytowany w komunikacie Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

W obrębie inwestycji w Łasku planowane jest ok. 130 miejsc parkingowych. Trei Real Estate w marcu otworzył obiekt w Bytowie, a do końca tego roku planuje dostarczyć na rynek jeszcze cztery Vendo Parki, w tym budowane obiekty w Pułtusku i Ostrołęce.

Trei wchodzi w skład niemieckiej grupy Tengelmann, inwestuje na terenie Europy i skupia się głównie na parkach handlowych, które buduje i gromadzi w swoim portfelu. W międzynarodowej sieci Vendo Parków jest już 20 obiektów, w tym 11 w Polsce. Tylko w tym roku inwestor powiększy polskie portfolio do 16 parków handlowych. Spółka Trei Real Estate Poland zarządza ponad 100 nieruchomościami komercyjnymi, w których zlokalizowane są sklepy spożywcze sieci Biedronka.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA