fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Spaces z pierwszym biurem we Wrocławiu

materiały prasowe
Wywodząca się z Amsterdamu sieć wynajmuje 2,7 tys. mkw. biur w wielofunkcyjnym centrum Wroclavia.

Spaces to część grupy IWG. Oferuje elastyczne powierzchnie do pracy dostosowane do potrzeb swoich klientów. Na godziny można wynająć biurko, salę spotkań. W ofercie są także większe dostępne całodobowo moduły biurowe. Powierzchnie są podzielone na strefy umożliwiające pracę w skupieniu, spotkania biznesowe, wspólne posiłki z innymi użytkownikami przestrzeni biurowej.

- Wrocław jest drugim po Warszawie miastem w Polsce, gdzie zdecydowaliśmy się na otwarcie biura - mówi cytowany w komunikacie Klaus Koponen ze Spaces. - To miasto z ogromnym potencjałem, z niską stopą bezrobocia i wysoką siłą nabywczą. Jest to również trzeci, zaraz po Warszawie i Krakowie, największy hub biurowy w Polsce. Wybór Wrocławia wydaje się być dla nas oczywisty. Dodatkowo lokalizacja w jednym z najbardziej odwiedzanym kompleksie w mieście, jakim jest Wroclavia, jest dla nas strzałem w dziesiątkę - podkreśla.

Wroclavia to centrum łączące funkcję handlową i rozrywkową z nowoczesną ofertą biurową (o powierzchni ponad 8 tys. mkw.).

- Wielofunkcyjność obiektu i jego położenie w ścisłym centrum są magnesem nie tylko dla najemców modowych, ale również film szukających ciekawych, komfortowych przestrzeni na swoje siedziby - mówi Aleksandra Niziołek z firmy Unibail-Rodamco-Westfield, która jest deweloperem obiektu. - Pracownicy firm, które wybrały Wroclavię na swoją siedzibę, mają bezpośredni dostęp do ponad 200 sklepów, kilkudziesięciu restauracji, kina oraz pełnego zaplecza usługowego, pozwalającego na sprawne załatwienie spraw po godzinach otwarcia biur. Obiekt zintegrowany jest również z dworcem PKS.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA