fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Danny Boyle będzie reżyserem nowego filmu o Bondzie

Gordon Correll [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Flickr
Danny Boyle został potwierdzony jako reżyser 25. filmu o Jamesie Bondzie.

W oświadczeniu opublikowanym na Twitterze producenci Bonda Michael G Wilson i Barbara Broccoli poinformowali: "Z przyjemnością ogłaszamy, że wyjątkowo utalentowany Danny Boyle będzie pokieruje na planie Daniela Craiga w jego piątym występie jako James Bond, w 25. odsłonie serii".

"Zaczynamy kręcić 25. Bonda w Pinewood Studios w grudniu, z naszymi partnerami z MGM, zachwyceni, że Universal będzie naszym międzynarodowym dystrybutorem".

Wcześniej informacje o zatrudnieniu Boyle'a pojawiały się nieoficjalnie. Brytyjski reżyser, zdobywca Oskara, jest znany m.in. z filmów "Trainspotting", "28 dni później", "Slumdog. Milioner z ulicy", "127 godzin" czy "Steve Jobs". Był też reżyserem ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku w Londynie.

Zaangażowanie Daniela Craiga do kolejnego filmu z serii zostało ogłoszone już w zeszłym roku. Po występach w "Casino Royale", "007 Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre", kolejną rolą dogoni w liczbie zagranych Bondów Pierce'a Brosnana. Liderem jest Roger Moore, który wystąpił w siedmiu filmach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA