fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Covid-19

Jarosław Kaczyński na kwarantannie. Miał kontakt z zakażonym

Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Jarosław Kaczyński trafił w poniedziałek na kwarantannę. Prezes PiS miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem - poinformował wicerzecznik partii Radosław Fogiel.

O kwarantannie prezesa PiS poinformował wicerzecznik partii Radosław Fogiel. 

"Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, Prezes PiS Jarosław Kaczyński - zgodnie z zaleceniami GIS - udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych" - przekazał na Twitterze.

"Pan Prezes czuje się dobrze, swoje obowiązki w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu" - dodał Fogiel.

Jarosław Kaczyński w poniedziałek miał wziąć udział w uroczystości odsłonięcia tablicy poświęconej Markowi Rosiakowi, zabitemu 10 lat temu działaczowi PiS. Wiceprezes swoją obecność odwołał i pozostanie w Warszawie.

W poniedziałek na kwarantannę trafił po raz kolejny Mariusz Błaszczak. Szef MON poinformował, że miał kontakt z osobą, która jest zakażona koronawirusem. "W czasie izolacji będę pracował, podejmował decyzje oraz będę w kontakcie z dowódcami i współpracownikami. Nie mam żadnych objawów choroby" - przekazał minister.

W niedzielę o zakończeniu kwarantanny poinformował premier Mateusz Morawiecki. "Ze zdrowiem na szczęście wszystko w porządku, rodzina szczęśliwa, bo nareszcie się zobaczymy" - napisał premier.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA