Reklama
Rozwiń

RUCH rozwija swoją logistykę – rok 2017 należał do nich

RUCH rośnie na fali najnowszych trendów sprzedaży online wzmacniając i rozwijając swoje usługi logistyczne dla e-handlu. II edycja raportu Izby Gospodarki Elektronicznej pt. „Płatności cyfrowe 2017” pokazała intensywny rozwój handlu online – konto pozwalające na płatności w serwisach internetowych posiada już 35% respondentów, co stanowi wzrost o 9 punktów procentowych w stosunku do ubiegłego roku. Dzięki nowym usługom RUCHu sklepy internetowe mogą oferować swoim klientom konkurencyjną cenowo dostawę nawet do najmniejszych miejscowości naszego kraju.

Publikacja: 09.01.2018 10:39

RUCH rozwija swoją logistykę – rok 2017 należał do nich

Na początku rozwoju firma skupiała swoją działalność na wypracowywaniu pozycji lidera w dostarczaniu prasy na skalę ogólnopolską. Na przestrzeni lat potencjał RUCHu rósł pomimo, iż sam rynek prasy się kurczył. Z czasem możliwości firmy oraz jej doświadczenie wzrosły na tyle, że przyszedł czas na rozwój kolejnych usług wykorzystujących możliwości ogromnej sieci dystrybucyjnej oraz zaplecza logistycznego. – Sieć logistyczna, którą zbudowaliśmy dla prasy okazała się doskonałym narzędziem także dla usługi dostarczania paczek i przesyłek do rozsianych po całej Polsce punktów. Postawiliśmy na wykorzystanie potencjału, który mamy i zaczęliśmy realizować strategię rozwoju usług opartą o maksymalne wykorzystanie dostępnych nam zasobów  – mówi Dariusz Stolarczyk, wiceprezes RUCHu.

Pozostało jeszcze 85% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Transport
United Airlines znów będzie latać do Izraela. Europejskie linie jeszcze czekają
Transport
Ukraina wjedzie do Polski na europejskich torach
Transport
Armagedon na lotniskach Rosji. Lecą głowy na Kremlu
Transport
Będzie z czego budować CPK. PPL mają rekordowe zyski
Transport
Embraer nie poddał się w Europie po porażce w Locie. Wielkie zamówienie od SAS