Materiał Partnera

Niebanalne podróże po Mazowszu. Doskonały wybór na majówkę

Słynna ławeczka z serialu „Ranczo”, „wyprawa na ptaki”, zabytki, muzea, skanseny i atrakcje adresowane do żeglarzy – takie miejsca w centrum Polski mogą odwiedzić miłośnicy turystyki, zarówno pieszej, jak i tej na dwóch kółkach.

Dolny Śląsk zaprasza do aktywnego spędzania czasu

To właśnie w regionie realizowane jest najdłuższe wyzwanie sportowe na świecie: 365 Triathlon. Dołączyć może każdy. Są też możliwości nie aż tak ekstremalne, bo cała majówka będzie pełna atrakcji dla wszystkich.

Kredyt Unia to wsparcie dla beneficjentów dotacji unijnych, w tym środków z KPO

Przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych możliwości finansowania swoich inwestycji ze środków UE. Aby to ułatwić, Bank Pekao S.A. przygotował instrument, który integruje finansowanie wkładu własnego oraz kredyt pomostowy.

Summer School for Female Leadership in the Digital Age 2024 po raz pierwszy w Warszawie

Nowa odsłona projektu stanowi wyjątkową okazję dla przyszłych liderek do zdobycia wiedzy na temat najnowocześniejszych technologii. Znakomici eksperci i mentorzy z całego świata zjadą latem do Warszawy na intensywny tydzień szkoleniowy organizowany przez Huawei.

Etyka i zysk: jak odpowiedzialny biznes staje się nieodłączną częścią nowoczesnej strategii przedsiębiorstw

Wpływ biznesu nie ogranicza się tylko do ilości dostarczanych dóbr, płaconych podatków, czy liczby oferowanych miejsc pracy. Sposób prowadzenia działalności gospodarczej wpływa na środowisko, funkcjonowanie społeczeństwa, a nawet na standardy współpracy między organizacjami. Dlatego idea odpowiedzialnego biznesu staje się coraz ważniejsza zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla prawodawców. Jej wdrażanie pozwala firmom osiągnąć na rynku przewagę konkurencyjną. Zgodnie z danymi SAP Insights z lat 2021-2022 już 72 proc. przedstawicieli 29 branż uważa, że zrównoważony rozwój przyczynia się do ich zróżnicowania konkurencyjnego.

Filipiny – gorący kierunek na zimę. Poznaj ten kraj wygodnie i bezpiecznie

Bajeczne piaszczyste plaże nad ciepłym oceanem, pola ryżowe, wodospady, czekoladowe wzgórza, wyjątkowo gościnni mieszkańcy – tego wszystkiego nie da się doświadczyć, wyłącznie siedząc w hotelu. Wie o tym doskonale Rainbow, dlatego zwiększa swoją ofertę na Filipinach, żeby jeszcze więcej klientów mogło poznać ten kraj lepiej i się w nim zakochać, na co niewątpliwie zasługuje.

Ranking. Rainbow z najpopularniejszym blogiem o podróżach

Spośród blogów podróżniczych w serwisach e-commerce blog biura podróży Rainbow przyciąga najwięcej czytelników - wynika z raportu firmy Elephate.

Zainwestuj w przyszłość – bez podatku

Do tego, aby móc na emeryturze realizować swoje marzenia, potrzebna jest bezpieczna i stabilna sytuacja finansowa. Jedną z możliwości zadbania o przyszłość jest Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego.

Tak możesz zadbać o swoją przyszłość

Indywidualne Konto Emerytalne to prosty mechanizm działania, spore limity wpłat oraz elastyczność. A przede wszystkim zapewnia oszczędzającemu dodatkowe pieniądze na emeryturze.

Drugie życie baterii w magazynach energii

Wyeksploatowane baterie z autobusów elektrycznych zostały wykorzystane przez Tauron do budowy stacjonarnego magazynu energii. Jest to pierwszy tego typu magazyn w Polsce. Firma przekonuje, że magazyny budowane przy użyciu pakietów bateryjnych wraz z rozwojem elektromobilności w Polsce mogą stać się istotnym elementem stabilizacji lokalnych sieci elektroenergetycznych.