Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 24.05.2018 06:15 Publikacja: 23.05.2018 18:44
Południowokoreański prezydent 0n Jae-in (z lewej) powiedział Donaldowi Trumpowi, że jeśli szczyt z Kim Dzong Unem się uda, może liczyć na Pokojową Nagrodę Nobla.
Foto: AFP
Amerykański przywódca z coraz większym trudem ukrywa, jak bardzo chce doprowadzić do szczytu z komunistycznym dyktatorem 12 czerwca w Singapurze. Z tej okazji Biały Dom nawet już wybił monetę, na której widać obu przywódców z profilu z podpisem „Prezydent Stanów Zjednoczonych" i „Najwyższy przywódca". Południowokoreański prezydent Moon Jae-in powiedział nawet Donaldowi Trumpowi we wtorek w Waszyngtonie, że to spotkanie może mu otworzyć drogę do Pokojowej Nagrody Nobla.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Rosjanie informują o atakach na ukraińsk...
Donald Trump ogłosił, że USA nałożą twarde sankcje na Rosję tylko wtedy, gdy wszystkie państwa NATO przestaną ku...
NATO ogłosiło rozpoczęcie operacji „Wschodni Strażnik” (ang. „Eastern Sentry”), której celem jest wzmocnienie ob...
Gośćmi jedenastego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli dr Michał Sadłowski, Centrum...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump stwierdził, że naruszenie p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas