Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.10.2018 16:06 Publikacja: 19.10.2018 15:53
Foto: materiały prasowe
Rejs dookoła świata to forma uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Jak zapowiadali organizatorzy, w Rejsie Niepodległości bierze udział blisko 1000 młodych osób z całego kraju – praktykantów z obu akademii morskich oraz z morskich szkół ponadgimnazjalnych, w tym laureatów konkursu na młodego ambasadora. Żaglowiec ma zacumować w 22 portach 18 państw świata, m.in. w Kopenhadze, Singapurze i Londynie. Dopłynie też do Panamy, gdzie w styczniu 2019 roku będą się odbywały Światowe Dni Młodzieży.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Rada Doskonałości Naukowej uchyliła decyzję o odebraniu doktoratu znanemu ekspertowi od geopolityki. Jej zdaniem...
Operator satelitarny Eutelsat poinformował, że transmisja meczu Polska-Litwa – odbywającego się w ramach elimina...
Pasażerowie linii Ryanair zostali ewakuowani z samolotu, który miał wylecieć z lotniska Kraków Airport.
Są przepisy umożliwiające walkę z hejtem i przemocą rówieśniczą w szkole, ale zbyt rzadko się z nich korzysta –...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas