Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 06.02.2019 12:07 Publikacja: 06.02.2019 10:15
Foto: AFP
Treść podręcznika do ekonomii oceniła rosyjska Akademia Edukacji. Jej zdaniem treści zawarte w książce zawierają zbyt mało elementów patriotycznych. Autorowi, doktorowi nauk ekonomicznych Igorowi Lipsicowi zarekomendowano, by dodał więcej treści, które "rozbudzą miłość do ojczyzny".
W przeszłości dochodziło do podobnych rekomendacji, jednak dotyczyło to głównie podręczników do historii. Jedna z uwag dotyczyła odpisu aneksji Krymu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Odsetek seniorów - osób w wieku 65 i więcej lat - osiągnął w Japonii rekordowy poziom 29,4 proc. - informuje age...
Ostatni etap wyścigu Vuelta a España nie został ukończony – organizatorzy przerwali wydarzenie i odwołali ceremo...
Władze Nepalu wycofały się z decyzji o zablokowaniu dostępu do mediów społecznościowych po niecałej dobie od jeg...
Tym razem w niejasnych okolicznościach zginął szef spółki zajmującej się wydobyciem soli potasowej. Od początku...
- Pochówek ofiar mordu w Puźnikach to przywrócenie godności tym, którym ją odebrano w najbardziej nieludzki spos...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas