Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 09.07.2025 19:38 Publikacja: 19.12.2022 13:21
Foto: Facebook/Kuba Sienkiewicz
„Dostałem kartę mobilizacyjną. Biorą już rocznik 61. Cieszę się z tego. To jest bardzo dobry rocznik. O dużej wartości bojowej. Damy radę. Jak w 1939” – czytamy we wpisie, który opublikował Kuba Sienkiewicz na Facebooku. Artysta zamieścił także swoje zdjęcie z dokumentem.
Kuba Sienkiewicz na co dzień jest lekarzem neurologiem. Posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W związku z trudną sytuacją pogodową w niektórych częściach Polski, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa opublikowało...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
– Bardzo proszę o pełną mobilizację. Sytuacja pogodowa nie jest stabilna i musimy być gotowi – powiedział premie...
Przez Polskę przechodzi front atmosferyczny, który w nocy doprowadził do licznych interwencji strażaków i lokaln...
W Kancelarii Premiera odbyło się pilne spotkanie z udziałem premiera Donalda Tuska, szefa MSWiA Tomasza Siemonia...
62,1 proc. respondentów popiera całkowity zakaz sprzedaży napojów alkoholowych na stacjach benzynowych – wynika...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas