Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 16:27 Publikacja: 13.10.2021 12:01
Robert Bąkiewicz
Foto: Paweł Supernak, PAP
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych podaje, że "dzięki działaniom tej organizacji" akt oskarżenia przeciw Bąkiewiczowi, prezesowi Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i prezesowi Roty Marszu Niepodległości oraz szefowi Straży Narodowej wpłynął do sądu.
"Mężczyzna oskarżony jest o naruszenie nietykalności bezbronnej kobiety Angeliki Domańskiej, którą szarpał siłą, a następnie zepchnął ze schodów w taki sposób, że uderzyła głową o chodnik i straciła przytomność. Została zabrana do szpitala przez karetkę pogotowia ratunkowego" - podaje Ośrodek.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Przez Polskę przechodzi front atmosferyczny, który w nocy doprowadził do licznych interwencji strażaków i lokaln...
W Kancelarii Premiera odbyło się pilne spotkanie z udziałem premiera Donalda Tuska, szefa MSWiA Tomasza Siemonia...
62,1 proc. respondentów popiera całkowity zakaz sprzedaży napojów alkoholowych na stacjach benzynowych – wynika...
Wyrok sądu miał zakończyć czteroletnią tułaczkę rodzin ze Staszowa. Miasto ma odbudować zniszczoną kamienicę. Za...
Kluczowe jest, żeby młodzi ludzie zrozumieli, czym był Holokaust, jakie mechanizmy doprowadziły do wykluczenia,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas