Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.11.2018 10:01 Publikacja: 19.11.2018 08:50
Foto: AFP
Dziennik nie podaje źródła swojej informacji o planowanym aresztowaniu biznesmena. Ghosn ma być podejrzany o złożenie niezgodnej z prawdą deklaracji ws. swoich przychodów w ramach oświadczeń finansowych. Biznesmen miał dobrowolnie zgodzić się na współpracę z prokuraturą w tej sprawie.
Rzecznik Nissana poinformował, że firma obecnie jest na etapie weryfikacji medialnych doniesień.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Sąd Południowej Kalifornii uznał, że Departament Bezpieczeństwa Krajowego bez uzasadnionej przyczyny przeprowadz...
Carolina Wilga, 26-letnia niemiecka podróżniczka, została odnaleziona żywa po dwunastu dniach wędrówki przez aus...
Szwedzka Komisja ds. Adopcji opisała afery z oszustwami i handlem dziećmi. Szwecja może teraz odejść od międzyna...
Dla co trzeciego mieszkańca naszego kraju z pokolenia Z (16–26 lat ) jest obojętne, czy żyje w wolności, czy aut...
Julian McMahon, australijski aktor, najbardziej znany z występów w „FBI: Most Wanted”, „Czarodziejkach”, „Nip/Tu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas