Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.03.2015 20:48 Publikacja: 12.03.2015 23:01
Więcej w programie: „Państwo w państwie” Polsat, 15.03.2015, godz. 19.30
Foto: Rzeczpospolita
Kordian Korytek grał w reprezentacji przez siedem lat. Dziś grozi, że zrzeknie się obywatelstwa i wyjedzie z kraju. Powód? Walka z urzędnikami.
Korytek, bohater najbliższego odcinka polsatowskiego programu „Państwo w państwie", w 1999 r. sprowadził z Niemiec używane audi A8. Zapłacił za nie 13 tys. marek. W kraju auto wyremontował, a jego wartość wyceniono na 330 tys. zł i na tyle ubezpieczono. Siedem miesięcy później pojazd skradziono, a koszykarz zgłosił się po odszkodowanie. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty i sprawa trafiła do sądu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nad Polskę dotarła fala upałów. W niektórych miejscach kraju temperatura wyniesie nawet 36 stopni Celsjusza. Jak...
Eksperci dwóch think tanków przygotowali koncepcję powszechnej służby państwowej, której celem byłoby tworzenie...
Mimo że w niektórych dzielnicach liczba mieszkańców się zmniejsza, bilans dla całej Warszawy jest dodatni – wyni...
Śledztwo w sprawie śmierci Macieja Grzegorzewskiego, dyrektora NCBR ma wyjaśnić, czy ktoś przyczynił się do jego...
Warszawa odnotowała rekordową liczbę odwiedzających. W ubiegłym roku stolicę Polski gościło niemal 21 milionów o...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas