Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 27.05.2019 21:00 Publikacja: 27.05.2019 21:00
Nowe technologie w uprawie i hodowli pomagają w utrzymywaniu i podnoszeniu opłacalności produkcji
Foto: shutterstock
Na rynku rolniczym zachodzą liczne zmiany. Nowe technologie zarówno w uprawie, jak i w hodowli stają się koniecznością dla zapewnienia opłacalności produkcji i utrzymania się na rynku.
Warunkiem opłacalności produkcji rolnej jest jej rentowność. Produkcja powinna być wydajna, a jednym z kluczowych elementów dobrego zarządzania gospodarstwem jest optymalizacja kosztów.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
W tym roku polska wieś weszła w okres żniw z historycznym poziomem inwestycji. Inflacja w celu NBP, poprawa koni...
Decyzja ministra Stefana Krajewskiego, by nie tworzyć ośrodków produkcji rolniczej (OPR), rozgniewała dużych dzi...
To polskie rolnictwo jest najbardziej z krajów UE wystawione na konkurencję z krajów Mercosuru, wynika z analizy...
– Dwa projekty zostały wpisane do wykazu prac KPRM: „Aktywny rolnik” i dzierżawy gruntów – mówi Stefan Krajewski...
Wsparcie tylko dla aktywnych rolników, nie dla tych z Marszałkowskiej – zapowiada minister rolnictwa Stefan Kraj...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas