Aktualizacja: 26.05.2018 13:02 Publikacja: 04.06.2018 00:01
Foto: AFP
Okazuje się więc, że nadchodzący Brexit nie przekonał większości Irlandczyków do utrzymania tradycyjnych formy tożsamości wobec Wielkiej Brytanii. Doszło wręcz do odwrócenia sytuacji: teraz to w Irlandii Północnej zasady przeprowadzenia aborcji będą o wiele bardziej restrykcyjne, niż w Republice.
Zielona Wyspa przeżyła w ostatnich dwóch pokoleniach zupełnie niezwykły boom gospodarczy. Stała się nie tylko drugim (po malutkim Luksemburgu) najbogatszym krajem Unii, ale też krajem wyjątkowo otwartym, z wielką ilością zagranicznych firm. Angielski, niegdyś jeżyk okupanta, teraz jest przede wszystkim narzędziem wyjścia w świat. Ogromna w tym rola Unii Europejskiej.
Wraz z ujawnieniem przez Onet „ukrytego mieszkania Karola Nawrockiego” kampania prezydencka może wkroczyć na now...
Wskazanie, kto ma wygrać za trzy tygodnie wybory prezydenckie w Polsce, wpisuje się w politykę upokarzania słabs...
Zionie dziura po instytucji, która została zlikwidowana, bo trzeba było się rozliczyć z poprzednim rządem.
Niektórzy styl drugiej prezydentury Donalda Trumpa porównują do permanentnej klownady. Jednak przecież spoza biz...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Sztab Rafała Trzaskowskiego po debacie w Końskich utracił kontrolę nad kampanią. Wiec wyborczy w Poznaniu, miał...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas