Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 21.09.2018 09:17 Publikacja: 21.09.2018 09:09
Foto: Podlaska KAS
Podczas sprawdzania samochodu, który jechał do Czech, między przewożonym ładunkiem styropianu, mundurowi znaleźli kartony z papierosami bez polskich znaków akcyzy.
W samochodzie znaleziono łącznie ponad 27 tysięcy paczek. Wartość rynkowa nielegalnego towaru została oszacowana na ponad 350 tysięcy złotych.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Policjanci CBŚP rozbili ukraiński gang, który dla okupu uprowadził w Polsce dwóch Etopiczyków, a na Łotwie migra...
W Japonii przeprowadzono 27 czerwca pierwszą od 2022 roku egzekucję - powieszony został Takahiro Shiraishi, skaz...
Parlament Wietnamu zniósł karę śmierci wykonywaną za popełnianie ośmiu rodzajów przestępstw.
Trzy osoby, w tym ośmiomiesięczne dziecko, zginęły w strzelaninie, do której doszło na przedmieściach Salt Lake...
Policja aresztowała w niedzielę mężczyznę, który jest podejrzany o zastrzelenie Melissy Hortman, parlamentarzyst...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas