Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 12.09.2017 12:16 Publikacja: 12.09.2017 12:16
Foto: 123RF
– Ukształtowanie wśród osób zobowiązanych do alimentów przekonania, że nie są to prezenty dla dorosłego, który sprawuje bezpośrednią pieczę nad dzieckiem, lecz środki, które podnoszą poziom życia dziecka, jest zadaniem, które chcemy wspierać. Skala problemu jest tak duża, że przekaz kampanii społecznej będzie niezmiernie ważny w procesie zmiany postaw i wpisze się w kompleksowe działania na rzecz walki z niealimentacją w Polsce – napisali Rzecznicy w wystąpieniu do Pani Premier.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
Sąd odrzucił pozwy żony i ojca Sebastiana M., oskarżonego o spowodowanie tragicznego wypadku na autostradzie A1...
Chłopcy, którzy biorą udział w samozwańczych "Szon patrolach", publikując w sieci zdjęcia i komentarze na temat...
Krajowa Administracja Skarbowa wykryła nowy, nielegalny proceder, w którym wykorzystywane są osoby do 26 roku ży...
Opolski sąd przyznał rację notariuszowi, który odmówił sporządzenia testamentu mieszkającej w Polsce obywatelce...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas