Reklama

Vanessa Bryant otrzymała 29 mln dolarów ugody za upublicznienie zdjęć z miejsca tragedii

Hrabstwo Los Angeles przystało na ugodę i wypłaci wdowie po Kobe Bryancie ugodę w wysokości 28,85 mln dolarów za udostępnienie przez policję zdjęć z miejsca śmiertelnej katastrofy.

Publikacja: 01.03.2023 19:02

Vanessa Bryant, wdowa po Kobe Bryancie

Vanessa Bryant, wdowa po Kobe Bryancie

Foto: PAP/CAROLINE BREHMAN

Prawnicy miasta zgodnie ocenili iż ugoda jest sprawiedliwa i rozsądna. Prawnicy Bryant ocenili decyzję o ugodzie jako "pomyślne zakończenie odważnej walki pani Bryant o pociągnięcie do odpowiedzialności tych, którzy dopuścili się tych czynów". - Walczyła o swojego męża, córkę i wszystkich tych w społeczności, którym zmarła rodzina była traktowana z podobnym brakiem szacunku. Mamy nadzieję, że jej zwycięstwo w procesie i ta ugoda położą kres tej praktyce, dodali mecenasi powódki. 

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Praca, Emerytury i renty
Szef opublikował zdjęcie „chorej” pracownicy na weselu. Ekspert: „Nie zastanowił się”
Prawo rodzinne
Sąd Najwyższy wydał ważny wyrok dla konkubentów. Muszą się rozliczyć jak po rozwodzie
Podatki
Inspektor pracy zamieni samozatrudnienie na etat - co wtedy z PIT, VAT i ZUS?
Sądy i trybunały
Piotr Prusinowski: W Sądzie Najwyższym pozostaje tylko zgasić światło
Sądy i trybunały
Minister Waldemar Żurek nie posłuchał kolegiów. Są kolejne dymisje w sądach
Reklama
Reklama