Reklama
Rozwiń
Reklama

Sondaż: Czy karać za wwożenie w bagażniku protestujących do Sejmu

Czy posłanka Joanna Schmidt powinna zostać ukarana za wwiezienie protestujących samochodem na teren Sejmu? Odpowiedź w sondażu SW Research dla serwisu rp.pl.

Aktualizacja: 02.08.2018 14:52 Publikacja: 02.08.2018 10:41

Sejm

Sejm

Foto: Fotorzepa/Paweł Szaniawski

Posłanka Joanna Schmidt wwiozła na teren Sejmu dwie osoby, które znajdowały się w bagażniku jej samochodu. W ten sposób do parlamentu dostali się Paweł Kasprzak i Wojciech Kinasiewicz.

Przechytrzono policję, straż marszałkowską i samego marszałka Kuchcińskiego. Ale po co? Przecież ta komediowa akcja nie spowoduje wcale tego, że marszałek Sejm otworzy – będzie wręcz odwrotnie. Środki ostrożności zostaną jeszcze bardziej zaostrzone – komentował Tomasz Krzyżak.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Polityka
Karol Nawrocki – nowy lider obozu prawicowego. Czy Jarosław Kaczyński jest zagrożony?
Polityka
„Psiecka nie zastąpią dziecka”. Bosak: Nie szkalować posiadania dzieci
Polityka
Szymon Hołownia: Wicemarszałek z PiS? Zagłosowałbym za Markiem Suskim
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Polityka
Szymon Hołownia: Podpisałem rezygnację z funkcji marszałka Sejmu
Materiał Promocyjny
Wiedza, która trafia w punkt. Prosto do Ciebie. Zamów już dziś!
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama