Oprócz PiS, w poselskich ławach zasiadaliby przedstawiciele czterech innych formacji. Na drugim miejscu w sondażu uplasowała się Koalicja Obywatelska, wskazana przez 27,4 proc. respondentów. KO w porównaniu do poprzedniego badania Estymatora dla portalu dorzeczy.pl, sprzed dwóch tygodni, straciła 1,9 pkt. proc. poparcia. W przypadku PiS było to -0,1 pkt. proc.

Na podium sondażu znalazł się ruch Szymona Hołowni Polska 2050, z poparciem 15,8 proc. ankietowanych (wzrost o 3,1 pkt. proc.). W Sejmie zasiadaliby także posłowie Lewicy (9,6 proc., wzrost o 0,2 pkt. proc.) oraz Konfederacji (5,2 proc., spadek o 1,4 pkt. proc.).

W przeliczeniu na mandaty w Sejmie Koalicja Obywatelska miałaby 135 posłów, Polska 2050 - 75, Lewica - 35 a Konfederacja - 4. W porównaniu z wynikami wyborów z 2019 roku, mniej posłów miałyby prawie wszystkie ugrupowania - poza ruchem Szymona Hołowni, który w tamtych wyborach nie uczestniczył, oraz poza Koalicją Obywatelską, której przybyłby 1 mandat.

Progu wyborczego po raz kolejny nie przekroczyła Koalicja Polska (od tego tygodnia już bez Kukiz'15), wskazana przez 4,8 proc. respondentów (wzrost o 0,2 pkt. proc.). Inną partię wskazało 0,3 proc. ankietowanych.

Badanie przeprowadzono w dniach 26-27 listopada 2020 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1019 dorosłych osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI. W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały, że będą głosować i określiły na jaką partię w wyborach do Sejmu będą głosować. Szacowana frekwencja wyborcza wyniosłaby 57 proc.