Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 24.10.2016 07:30 Publikacja: 23.10.2016 23:12
Foto: Fotorzepa
Z Konradem Szymańskim rozmawialiśmy o ubiegłotygodniowym szczycie UE oraz o tym, czy potrzebne są kolejne sankcje wobec Rosji.
Czesława Mroczka, byłego wiceszefa MON, pytaliśmy z kolei o przetarg na śmigłowce, mistrale, które miały trafić do Rosji za złotówkę i prace podkomisji smoleńskiej powołanej przez Antoniego Macierewicza.
- Ludziom z komisji wyborczych należy się szacunek i podziękowanie, a nie szurskie teorie spiskowe, których nie...
Podstawowym zadaniem, które staje przed urzędnikami państwowymi jest zachowanie rządów prawa, ale i stabilności...
- Żaden z czterech liderów koalicji, ani pan premier Donald Tusk, ani Władek Kosiniak-Kamysz, ani Szymon Hołowni...
Kto i dlaczego do paczki z głosami Karola Nawrockiego w komisji w Kamiennej Górze dołożył 90 głosów Rafała Trzas...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Przy oczywistym i konsekwentnym poparciu Polski dla rozszerzenia Unii Europejskiej – zarówno o Bałkany Zachodnie...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas