Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 18.01.2018 19:51 Publikacja: 18.01.2018 19:20
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Postępowanie wszczęto w w maju 2016 roku. CBA przeprowadziło kontrolę oświadczeń majątkowych polityka.
Media informowały wówczas, że śledczy mają wątpliwości w sprawie przepływów finansowych w majątku polityka Prawa i Sprawiedliwości.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ugrupowanie, założone przez Kornela Morawieckiego, odeszło od swojej nazwy i przestało nawiązywać do dorobku Sol...
Po Ukraińcach i Białorusinach obywatele kolejnego kraju mieli dostać gwarancję pełnych praw emerytalno-rentowych...
Rozwiązania, które będą proponowane przez rząd, muszą szanować polską tradycję, tożsamość, wolność i demokrację...
Prof. Krzysztof Ruchniewicz, dyrektor Instytutu Pileckiego, deklaruje, że będzie kontynuował projekty, które dot...
Rząd współodpowiada za nielegalną migrację i nielegalne przebywanie migrantów w Polsce, ordynując Straż Graniczn...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas