Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 06.04.2021 13:42 Publikacja: 06.04.2021 13:26
Zbigniew Ziobro
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
Z przeprowadzonego między 25 a 30 marca badania, przeprowadzonego na reprezentatywnej próbie 1 000 osób wynika, że gdyby wybory odbyły się w najbliższy weekend wygrałby je PiS z wynikiem 26,1 proc.
Drugie miejsce zajęłaby Polska 2050 Szymona Hołowni - na ten ruch chce głosować 17,8 proc. ankietowanych.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Polska nauka zasługuje na osobny, mocny „silnik”. Własne ministerstwo będzie tego gwarancją – mówi „Rzeczpospoli...
Instytut Pamięci Narodowej (IPN) poinformował o wszczęciu śledztwa dotyczącego publicznego i niezgodnego z prawd...
Rzeczywiście, w samorządach jest więcej środków na działania bieżące. Aczkolwiek podział tych środków cały czas...
W najbliższych dniach do Parlamentu Europejskiego może trafić wniosek o uchylenie immunitetu Grzegorzowi Braunow...
69 proc. Polaków nie wierzy w to, że premier Donald Tusk i prezydent elekt Karol Nawrocki będą współpracować w n...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas