Reklama
Rozwiń
Reklama

Kempa o stanowisku USA wobec "lex TVN": Kiedyś instrukcje szły z Kremla

Opozycja pracuje sobie na taki sondaż - mówiła w TVP1 europosłanka PiS, Beata Kempa, komentując wyniki sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej", z którego wynika, że większość ankietowanych uważa, iż opozycja nie jest obecnie gotowa na przejęcie władzy.

Publikacja: 21.12.2021 08:25

Beata Kempa

Beata Kempa

Foto: EP/Philippe Stirnweiss

arb

- Sondaż pokazuje, że ten, który miał wrócić na białym koniu, niewiele ma do powiedzenia. Ostatnie popisy, które dał Donald Tusk pokazują, ze ani nie jest zdolna do rządzenia, a poziom negatywnych, złych emocji może spowodować, że wyborcy będą bać się głosować na taką opozycję. Składanie takich życzeń prezydentowi Rzeczpospolitej Polskiej... Nie będę tego nawet powtarzać - mówiła Kempa nawiązując do wystąpienia Tuska w czasie wiecu przeciw tzw. lex TVN w Warszawie.

Pozostało jeszcze 85% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Polityka
Sondaż: Kogo najbardziej obciąża sprawa sprzedaży działki pod CPK?
Polityka
PiS ruszy w Polskę. Czy to wystarczy, by przekonać wyborców?
Polityka
Tusk: Prezydent zablokował promocję oficerów wywiadu. Nawrocki: Premier kłamie
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
Sejm podjął decyzję ws. zatrzymania i tymczasowego aresztowania Zbigniewa Ziobry
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama