Reklama

Kłopotek: Nie ma mowy o żadnej koalicji PSL z PiS

- Jest wyraźnie powiedziane stanowisko PSL-u: nie ma mowy o koalicji z PiS - mówił w RMF FM poseł PSL Eugeniusz Kłopotek.

Aktualizacja: 04.10.2018 21:13 Publikacja: 04.10.2018 18:44

Kłopotek: Nie ma mowy o żadnej koalicji PSL z PiS

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

arb

Kłopotek zarzucił PiS-owi, że ten swoimi działaniami chce "wyrugować PSL ze środowiska wiejskiego" i wyraził zdziwienie, że PiS zdecydował się na takie działania, bo w efekcie "nie będzie miało z kim rządzić" ponieważ w takich warunkach PSL nie wejdzie w żadnym samorządzie w koalicję z PiS.

Według posła PSL PiS jest też "partią antysamorządową", a premierowi Mateuszowi Morawieckiemu wypomniał, że ten w czasie kampanii wyborczej kłamał już 103 razy (PSL w pewnym momencie kampanii uruchomił licznik kłamstw Morawieckiego).

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Wiemy, komu Polska cofa azyl. Dominują obywatele jednego kraju
Polityka
W NIK szykuje się rewolucja. Ludzie Mariana Banasia stracą stanowiska?
Polityka
Polacy sceptyczni wobec koalicji PiS i Konfederacji. Najnowszy sondaż
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
Donald Tusk: Nie ja tracę na działaniach prezydenta Nawrockiego, tylko Polska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama