Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 04.04.2018 21:23 Publikacja: 04.04.2018 21:00
Foto: materiały prasowe
Rz: Czy w Polsce może powstać technologiczny gigant podobny do SAP?
SAP zaczął produkcję swojego oprogramowania w latach 70. – ma więc za sobą kilkadziesiąt lat doświadczeń i olbrzymich inwestycji. Bardzo trudno to nadrobić. Żyjemy jednak w czasach rewolucji cyfrowej, gdzie bariery wejścia na rynek gwałtowanie się obniżają, a nowe rozwiązania niekoniecznie muszą bazować na już istniejących. Stąd polskie firmy mają ogromny potencjał na bycie światowymi liderami w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak automatyka biznesowa czy internet rzeczy.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Czy także w Polsce na wielkich inwestycjach infrastrukturalnych może się pojawić więcej technologii? Modele sztu...
Siłą „polskiej marki” w świecie ma być specjalistyczna wiedza i umiejętności pracowników, a nie niska cena ich z...
Nową erę kształtują narzędzia przymusu ekonomicznego i technologicznego: cła, sankcje, ataki na łańcuchy dostaw...
Wzajemna nieufność to równia pochyła: najpierw pojawia się niepewność, potem wrogość, wreszcie otwarte starcie....
Choć już PiS nadmuchał balon wydatków publicznych, a Koalicja 15 października tylko dzielnie kontynuuje to desta...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas