Penthouse z 185-metrowym tarasem został wystawiony na sprzedaż za 39,5 mln dolarów czyli ponad 150 mln złotych. Według agencji nieruchomości jest on wart każdego centa.

Dwupoziomowy apartament znajdujący się przy Park Avenue i 60th Street, ma powierzchnię ponad 550 metrów kwadratowych - w tym 7 sypialni, 6 łazienek, dwie oddzielne toalety, duży salon z kominkiem, bibliotekę, która jest też pokojem bilardowym, duża jadalnię, dużą i nowoczesną kuchnię z częścią jadalną. Są też pomieszczenia dla służby, sala telewizyjna, pracownia oraz gabinet.

Jest tam też oddzielna pralnia, garderoba oraz pokój do przechowywania wina. A w części wspólnej pomieszczenia do przechowywania rzeczy.

Penthouse ma wysokie pomieszczenia, duże okna, co sprawia, że wydaje się jeszcze większy. Na podłogach są drewniane parkiety, a w ścianach poukrywane dyskretnie szafy i skrytki do przechowywania sprzętów. Łazienki są wyłożone marmurem.

Apartament ma też ogromny taras na pierwszym poziomie, który znajduje się na 15 piętrze luksusowego apartamentowca i widać z niego cała okolicę Upper East Side.

Do dyspozycji mieszkańców jest też prywatna winda do każdego z apartamentów, 24-godzinna obsługa i ochrona, dodatkowo na trzecim piętrze budynku jest dodatkowe pomieszczenie, przypisane do apartamentu, które może być wykorzystywane jako sypialnia dla służby, albo pokój gościnny, ewentualnie jako biuro.