Na pierwszy ogień poszły cztery budynki w Warszawie: kamienice biurowe przy ul. Kijowskiej 5 na Pradze i przy ul. Rozbrat 44a na Powiślu oraz biurowce - przy ul. Świętojerskiej w Śródmieściu i Klif Tower na Woli.

- Budynek przy ul. Kijowskiej na warszawskiej Pradze udało się nam w pełni skomercjalizować w ciągu kilku miesięcy – mówi Jakub Bereś, dyrektor działu reprezentacji wynajmującego w firmie Biuro Na Miarę. - W znacznej części wypełniliśmy najemcami również biurowiec przy ul. Rozbrat – dodaje. Teraz firma pracuje nad komercjalizacją znacznie większych budynków.  

Biuro Na Miarę jest ogólnopolską firmą doradczą. Działa od kilku lat na rynku nieruchomości komercyjnych w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Lublinie. Wkrótce otworzy odział w Poznaniu.

Na początku firma działała w imieniu najemców. Teraz oferuje usługi także wynajmującym – właścicielom budynków. W komercjalizowanych biurowcach firma może też urządzić elastyczne powierzchnie do pracy pod marką Własne B.