"Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt sześć innych zwierząt" - debiut Kamila Sipowicza

Kamil Sipowicz zadebiutował jako prozaik ilustrowanymi przez Korę opowieściami, których bohaterami są zwierzęta. Ale nie tylko.

Aktualizacja: 19.07.2016 22:45 Publikacja: 19.07.2016 18:25

Kamil Sipowicz Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt sześć innych zwierząt Iskry, Warszawa 2016

Kamil Sipowicz Ramona, Mila, Bobo i pięćdziesiąt sześć innych zwierząt Iskry, Warszawa 2016

Foto: materiały prasowe

O książce będzie niedługo jeszcze głośniej, ponieważ Kora, prywatnie Olga Sipowicz i od trzech lat żona Kamila, przygotowuje się do nagrania nowego albumu. A konkretnie audiobooka, po którym można spodziewać się najwyższej jakości interpretacji oraz dykcji. Każdy kto choć raz w życiu słyszał „Oddech szczura" Maanamu, nie ma co do tego wątpliwości.

Na razie możemy oglądać bogate ilustracje wykonane przez Korę z myślą m.in. o książce, na których znalazły się wszystkie zwierzęta opisane przez Sipowicza, w tym Ramona oraz sprowadzone z Ameryki Łacińskiej alpaki – podobne do lam.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Literatura
Kto wygra drugą turę wyborów: „Kandydat” Jakuba Żulczyka
Literatura
„James” zrobił karierę na świecie. W rzeczywistości zakatowaliby go na śmierć
Literatura
Silesius, czyli poetycka uczta we Wrocławiu. Gwiazdy to Ewa Lipska i Jacek Podsiadło
Literatura
Jakub Żulczyk z premierą „Kandydata”, Szczepan Twardoch z „Nullem”, czyli nie tylko new adult
Literatura
Epitafium dla CK Monarchii: „Niegdysiejsze śniegi” Gregora von Rezzoriego