- Nasz projekt to nie tylko zestawienie dwóch zespołów, które się lubią. Łączymy swoje piosenki, jedna przechodzi w drugą, to rodzaj fuzji – mówi Grzegorz Turnau.

Wzajemna ciekawość i oddziaływanie muzyczne zaowocowały materiałem, który publiczność miała okazję posłuchać dotychczas dwukrotnie: podczas koncertu premierowego w kwietniu w Warszawie i listopadowego w Zabrzu.

- Ciepłe przyjęcie publiczności, której bardzo spodobał się nasz projekt spowodowało, że postanowiliśmy powtórzyć go w Sylwestra – mówi Sebastian Karpiel-Bułecka. - Kiedy jesteśmy razem na scenie pojawia się nowa energia i przestrzeń, w której nasze zespoły doskonale się czują. Jestem pewien, że to będzie bardzo dobry koniec roku – dodaje.

Dla Sebastiana Karpiela-Bułecki i Grzegorza Turnaua Sylwester to czas nie tylko zabawy, ale też okazja do refleksji. To moment kiedy warto zastanowić się co dalej. Być może kolejny rok przyniesie nowe artystyczne pomysły, na które publiczność z pewnością będzie oczekiwać.

Podczas koncertu sylwestrowego zespołom towarzyszyć będzie Orkiestra Kameralna Młodej Polskiej Filharmonii pod dyrekcją Adama Klocka.