Reklama

Gram teraz moje największe przeboje

Romuald Lipko, były lider Budki Suflera, o nowym zespole, płycie i planach na przyszłość.
Gram teraz moje największe przeboje

Foto: Dziennik Wschodni, Dorota Awiorko

Rz: Jak doszło do powstania Romuald Lipko Band?

Romuald Lipko: Wiedząc o tym, że nastąpi kres działalności Budki Suflera, zastanawiałem się nad tym, co będę robił potem. Wiedziałem, że będzie to możliwe, bo tak z kolegami zaplanowaliśmy kalendarz naszych wspólnych działań, żeby po ich zakończeniu nie być ludźmi bardzo starymi. Każdy z nas chciał coś zrobić pod własnym nazwiskiem, w nowej konfiguracji. Praktyka Budki Suflera udowodniła, że obu typów działalności – zespołowej i solowej, nie dało się połączyć.

Pozostało jeszcze 89% artykułu

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji "Rzeczpospolitej".

Oprócz rzetelnego i obiektywnego źródła najważniejszych informacji z Polski zyskujesz roczny dostęp do The New York Times w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama