Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 12.08.2019 08:29 Publikacja: 12.08.2019 08:19
Foto: Fotorzepa/ Michał Walczak
Założyciel Radia Maryja w wygłoszonej w niedzielę homilii komentował kazanie abp. Marka Jędraszewskiego z 1 sierpnia. W kazaniu podczas mszy w Bazylice Mariackiej duchowny mówił m.in.: "Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi. Co wcale nie znaczy że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły (...). Nie czerwona, ale tęczowa".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Już w grudniu tego roku osoby, które często podróżują ze stolicy do Poznania lub odwrotnie będą mieć powód do za...
Budowa trasy tramwajowej do Dworca Zachodniego wkracza w decydującą fazę. W powstającym tunelu, pierwszym tego t...
Apel do Donalda Tuska, Prezesa Rady Ministrów
Dwa z rosyjskich dronów, które naruszyły polską przestrzeń powietrzną, został odnaleziony w miejscowościach Nowe...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas